13.08.2019      394      0
 

Автомобіль Тесла – наскільки вигідно купувати авто на електричній тязі

Електромобіль – це легкова машина з мотором, який приводиться в роботу не звичним рідким паливом, а електричним зарядом блоку акумуляторної батареї. Як не дивно, перша машина на електричній тязі з’явилася задовго до бензинового транспорту. Конструктивна авто схоже на звичайну машину, але замість двигуна внутрішнього згоряння під капотом електромотор, а бензобак замінили на акумулятори в днищі транспортного засобу.


Автомобіль Тесла – наскільки вигідно купувати авто на електричній тязі

Електромобілі – це порівняно новий вид легкового транспорту на українському автомобільному ринку. Але з огляду на планомірне зростання вартості рідкого палива на заправних станціях багато автомобілістів замислюються про покупку машини з електромотором. Як показує статистика кількість таких машин швидко зростає по всьому миру. В першу чергу це обумовлено вартістю щоденних заправок. Різниця вартості електрики та бензину або солярки колосальна. Єдина проблема – це погано розвинена інфраструктура обслуговування електротранспорту.

Електромобіль – особливості машини з електромотором

Електромобіль – це легкова машина з мотором, який приводиться в роботу не звичним рідким паливом, а електричним зарядом блоку акумуляторної батареї. Як не дивно, перша машина на електричній тязі з’явилася задовго до бензинового транспорту. Конструктивна авто схоже на звичайну машину, але замість двигуна внутрішнього згоряння під капотом електромотор, а бензобак замінили на акумулятори в днищі транспортного засобу.

Ще одна відмінність електромобіля – відсутність КПП. Розгін відбувається плавно без переходу на підвищену швидкість. У разі гальмування запускається процес рекуперації енергії назад в батарею. За даними статистики на 2019 рік в Україні зареєстрували майже 15 тисяч машин з електромотором. Це доводить, що даний напрямок ринку дуже перспективний.

Де шукати легковий транспорт, що працює на електриці?

Сьогодні багатьох українців цікавлять електричні автомобілі, але далеко не всі знають, де шукати актуальну інформацію. Все просто, достатньо перейти на сайт AUTO.RIA – №1 серед автомобільних сайтів. Тут ви не тільки знайдете багато нового у сфері автомобільної індустрії, а зможете купити або продати електромобіль. Крім цього на сайті, завдяки великій базі транспорту можна:

  • вибрати авто оптимальної комплектації;
  • домовитися про тест-драйв з продавцем;
  • дізнатися актуальні адреси офіційних дилерів;
  • почитати свіжі новини.

З огляду на те, що на сайті щодня відбувається майже 1400 успішних угод з автомобілями, ви обов’язково зможете вибрати варіант для себе, незалежно потрібен вам електрокар або стандартна машина на бензині або дизельному паливі.

Особливості роботи автомобіля Тесла

Робота будь-якого автомобіля на електричній тязі, в тому числі Tesla дуже проста. Під капотом машини знаходиться електричний двигун, енергія до якого надходить від блоку акумуляторів. Зручно що для зарядки батареї можна використовувати побутову розетку змінного струму. Але це досить виснажлива та тривала процедура. Тому доведеться купити спеціальну зарядну установку або скористатися послугами станцій, яких на жаль, в Україні не так багато, як хотілося б.

Силова установка електромобіля працює за принципом, що припускає перетворення постійного струму акумуляторів в змінний за допомогою інвертора. Це змушує двигун обертатися. Щоб уникнути перегріву на пікових навантаженнях використовується холодоагент по аналогії з бензиновим авто.

Електрокар не має на увазі використання стандартної коробки передач. Тому процес розгону виходить ідеально плавним. При гальмуванні мотор перетворюється в генератор, що дозволяє збільшити пробіг на одній зарядці блоку акумуляторів.

Як вибрати електромобіль з пробігом?

Природно купуючи новий електромобіль автомобіліст не зіткнеться з проблемами. Однак у випадку з вторинним ринком виникають певні технічні труднощі. Це пов’язано з тим, що конструкція нового транспорту погано знайома автолюбителям. Серед основних проблем варто виділити знос акумуляторів. Саме на повірці батареї повинен зосередитися покупець. Якщо вона втратила свою первісну ємність, то її заміна сильно вдарить по бюджету автовласника. Для самостійної оцінки стану транспортного засобу на електричній тязі важливо:

  • Визначити знос акумуляторів вивчивши інформацію на панелі приладів. Інформація про стан заряду АКБ виводиться індикатором, що нагадує зарядку телефону. При цьому одна ділянка відповідає 15%.
  • Ще один спосіб перевірки – це порівняння розрахункового ресурсу машини, який вказаний в технічній документації з інформацією що видається бортовим комп’ютером. Але для цього АКБ автомобіля повинна бути заряджена на 100%.
  • Найнадійніший спосіб перевірки – відвідування сервісного центру, що займається обслуговуванням автомобілів Тесла. Співробітники такого центру використовуючи комп’ютерне обладнання з максимальною точністю визначать остаточний ресурс акумулятора.

Як видно покупка електрокара – це вигідне вкладення, яке швидко виправдається завдяки економії на заправці. На думку фахівців, за таким транспортом майбутнє. Головне, щоб держава зайнялася розвитком інфраструктури, сервісних центрів та іншої сфери обслуговування автомобілів з електричним мотором.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Для отправки комментария, поставьте отметку, что разрешаете сбор и обработку ваших персональных данных . Политика конфиденциальности

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: